Wyniki wyszukiwania

Jelenia Góra, oferta nr 509055

w kategorii

183  

Cena: 172.000 PLN  

Ilość pokoi: 3
Pow.: 95.1 m2
Działka: m2
ID oferty: 509055
Miejscowość: 
Ilość pięter: 3

Piętro: 1

Własność: 
Miejsca parkingowe: 
Inne: 
Rok budowy:
Pow. dodat.: 
Dojazd: 
Ochrona: 

Prezentujemy Państwu mieszkanie położone w samym centrum miasta . I piętro w przedwojennej kamienicy . Prezentowane mieszkanie składa się z 3 pokoi w układzie amfiladowym , przedpokoju , kuchni , schowka , łazienki , wc oraz piwnicy . Łaczna powierzchnia mieszkania wraz z powierzchnią pom. przynależnych to 95 .10m2 . Mieszkanie słoneczne , wysokie ( ok. 3,50m2) .Potencjał nieruchomości można wykorzystać aranżując nietypowe rozwiązania w przypadku pomysłu na mieszkanie . Nieruchomość wymaga nakładów finansowych . Obecnie ogrzewana jest piecami kaflowymi . W kamienicy znajduje się 8 mieszkań i dwa lokale użytkowe . Prężnie działająca wspólnota mieszkaniowa dba o części wspólne budynku – dach jest po remoncie , klatka schodowa również . W przyszłości będzie odnawiana elewacja . Sąsiedztwo spokojne . Polecam ! Zapraszam na prezentację .

Szersze informacje : I. Łazarewicz tel. 501-090-928

e-mail : ilazarewicz@nieruchomoscikarkonoskie.pl

tel. biurowy 75-64-36-052

Doradcy finansowi naszego Biura pomogą Państwu pozyskać kredyt na finansowanie nieruchomości, bez dodatkowej opłaty, uwzględniając indywidualne możliwości i preferencje klienta.

Informacje zamieszczone w ofercie są zgromadzone na podstawie oględzin nieruchomości , dokumentacji i oświadczeń przekazanych przez Właściciela. Nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu KC.


 

 

Oglądalność:

agent-images

Iwona Łazarewicz

Makler
+ 48 501 090 928
ilazarewicz@nieruchomoscikarkonoskie.pl

Napisz do mnie

  • Szukaj

  • Kalkulator kredytowy