Wyniki wyszukiwania

Jelenia Góra, oferta nr 512822

w kategorii

805  

Cena: 249.000 PLN  

Ilość pokoi: 2
Pow.: 84 m2
Działka: m2
ID oferty: 512822
Miejscowość: 
Ilość pięter: 3

Piętro: 1

Własność: własność
Miejsca parkingowe: 
Inne: 
Rok budowy:
Pow. dodat.: 
Dojazd: 
Ochrona: 

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie położone w centrum miasta . Położone na I piętrze kamienicy w zwartej zabudowie . Mieszkanie składa się z przestronnego salonu , sypialni , kuchni , łazienki z wc , przedpokoju oraz werandy . Zamiast piwnicy w poziomie I piętra do wyłącznej dyspozycji znajduje się pomieszczenia gospodarcze . Mieszkanie po kapitalnym remoncie .Na podłogach parkiet , panele i płytki ceramiczne . mieszkanie ogrzewane z sieci . Nieruchomością zarządza wspólnota mieszkaniowa . Lokalizacja oraz aranżacja mieszkania pozwalają zamieszkać a także wykorzystać lokal do prowadzenia cichej działalności gospodarczej . Oferta obejmuje również wyposażenie kuchni . dodatkowo – poza ofertą istnieje możliwość dokupienia boksu garażowego znajdującego się pod budynkiem .
Zapraszam Państwa na prezentację !
ofertę prowadzi : I. Łazarewicz tel. 501-090-928
e-mail : ilazarewicz@nieruchomoscikarkonoskie.pl
tel. biurowy 75-64-36-052


Doradcy finansowi naszego Biura pomogą Państwu pozyskać kredyt na finansowanie nieruchomości, bez dodatkowej opłaty, uwzględniając indywidualne możliwości i preferencje klienta.

Informacje zamieszczone w ofercie są zgromadzone na podstawie oględzin nieruchomości , dokumentacji i oświadczeń przekazanych przez Właściciela. Nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu KC.

 

 

Oglądalność:

agent-images

Iwona Łazarewicz

Makler
+ 48 501 090 928
ilazarewicz@nieruchomoscikarkonoskie.pl

Napisz do mnie

  • Szukaj

  • Kalkulator kredytowy