Wyniki wyszukiwania

Jelenia Góra, oferta nr 519919

w kategorii

783  

Cena: 399.000 PLN  

Ilość pokoi: 4
Pow.: 85 m2
Działka: m2
ID oferty: 519919
Miejscowość: 
Ilość pięter: 1

Piętro: parter

Własność: 
Miejsca parkingowe: 
Inne: 
Rok budowy: 2009
Pow. dodat.: 
Dojazd: 
Ochrona: 


SPRZEDANE !
Prezentujemy Państwu ofertę mieszkania położonego na parterze domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej . Obecnie wg projektu na parterze znajdują się dwa pokoje , obszerna kuchnia , łazienka , hall , pom. gospodarcze . W części fotograficznej oferty – znajdziecie Państwo proponowaną aranżację mieszkania wg której uzyskujemy 4 pokoje , hall , pom. gospod. , garderobę . Z pięknego salonu wyjście na samodzielny ogród . Podziału nieruchomości w poziomie dokona obecny właściciel – na swój koszt ( pozostawi na piętrze mieszkanie dla siebie ) , natomiast przystosowanie lokalu do własnych potrzeb będzie po stronie nowego właściciela . Opcjonalnie – po podziale – lokal w aktualnym stanie jest gotowy do zamieszkania . Przy pracach adaptacyjnych powstanie także dodatkowe miejsce parkingowe ( na koszt obecnego właściciela ) . Dobra lokalizacja , własny ogródek – to atuty tej oferty . Polecam !
Szersze informacje : I. Łazarewicz tel. 501-090-928

tel. biurowy 75-64-36-052

Doradcy finansowi naszego Biura pomogą Państwu pozyskać kredyt na finansowanie nieruchomości, bez dodatkowej opłaty, uwzględniając indywidualne możliwości i preferencje klienta.

Informacje zamieszczone w ofercie są zgromadzone na podstawie oględzin nieruchomości , dokumentacji i oświadczeń przekazanych przez Właściciela. Nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu KC.

Jeśli znajdziesz te ofertę w niższej cenie , masz 100% gwarancji , że kupując przez naszą firmę
nie zapłacisz więcej . Różnice w cenie mogą wynikać z opóźnienia w aktualizacji danych .

 

 

Oglądalność:

agent-images

Iwona Łazarewicz

Makler
+ 48 501 090 928
ilazarewicz@nieruchomoscikarkonoskie.pl

Napisz do mnie

  • Szukaj

  • Kalkulator kredytowy