Wyniki wyszukiwania

Jelenia Góra, oferta nr 533224

w kategorii

163  

Cena: 199.000 PLN  

Ilość pokoi: 2
Pow.: 64.5 m2
Działka: m2
ID oferty: 533224
Miejscowość: 
Ilość pięter: 3

Piętro: 2

Własność: 
Miejsca parkingowe: 
Inne: 
Rok budowy:
Pow. dodat.: 
Dojazd: 
Ochrona: 

Jeśli chcesz mieszkać w centrum – ta oferta powinna cię zainteresować . Dobra cena , dobra lokalizacja Prezentujemy mieszkanie 2 -pokojowe położone w kamienicy wielorodzinnej na drugim piętrze . Ładne , słoneczne ( ekspozycja okien na południe ) . W sypialni zabudowa KOMANDOR . Salon połączony z kuchnią – dodatkowo spiżarka . W salonie , przedpokoju również szafy typu KOMANDOR . W łazience kabina prysznicowa i bidet . Ściany w gładziach instalacja po wymianie . Na podłogach panele . Mieszkanie ogrzewane piecem gazowym dwufunkcyjnym . Do dyspozycji ( w udziałach procentowych ) strych i piwnica . Sąsiedztwo spokojne , klatka schodowa po remoncie . Centrum miasta to cała dostępna infrastruktura .
Polecam i zapraszam na prezentacje .

Szersze informacje : I. Łazarewicz tel. 501-090-928
e-mail : ilazarewicz.nk@gmail.com

Doradcy finansowi naszego Biura pomogą Państwu pozyskać kredyt na finansowanie nieruchomości, bez dodatkowej opłaty, uwzględniając indywidualne możliwości i preferencje klienta.
Informacje zamieszczone w ofercie są zgromadzone na podstawie dokumentacji i oświadczeń dostarczonych przez Właściciela. Nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu KC.


 

 

Oglądalność:

agent-images

Iwona Łazarewicz

Makler
+ 48 501 090 928
ilazarewicz@nieruchomoscikarkonoskie.pl

Napisz do mnie

  • Szukaj

  • Kalkulator kredytowy