Wyniki wyszukiwania

Jelenia Góra, oferta nr 535342

w kategorii

212  

Cena: 460.000 PLN  

Ilość pokoi: 6
Pow.: 147.15 m2
Działka: m2
ID oferty: 535342
Miejscowość: 
Ilość pięter: 3

Piętro: 2

Własność: 
Miejsca parkingowe: 
Inne: 
Rok budowy: 90
Pow. dodat.: 
Dojazd: 
Ochrona: 

SPRZEDANE ! Prezentujemy Państwu komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie położone w poszukiwanej okolicy – Zabobrze . Blok 3 – piętrowy , prezentowany lokal znajduje się na 2 piętrze . Blok ocieplony , spokojna okolica z dobrym dostępem do całej infrastruktury . Mieszkanie o łącznej pow. 147,15 m2 składa się z 6 pokoi , kuchni, spizarni , 2 łazienek z wc , przedpokoju , garderoby , pom. gospodarczego . Z dwóch pokoi wyjście na balkony. Dodatkowym atutem oferty jest możliwość dokupienia miejsca parkingowego w garażu podziemnym . Miesięczny koszt utrzymania mieszkania ok. 800 zł ( w tym ogrzewanie , zaliczka na ciepłą wodę , FR , koszty eksploatacji oraz zarządu ) . Stan mieszkania bardzo dobry . Oferta obejmuje wyposażenie kuchni i łazienek , pozostałe elementy do uzgodnienia . Polecam !

więcej informacji : I. Łazarewicz tel. 501-090-928 e-mail : ilazarewicz.nk@gmail.com

Doradcy finansowi naszego Biura pomogą Państwu pozyskać kredyt na finansowanie nieruchomości, bez dodatkowej opłaty, uwzględniając indywidualne możliwości i preferencje klienta.

Informacje zamieszczone w ofercie są zgromadzone na podstawie oględzin nieruchomości , dokumentacji i oświadczeń przekazanych przez Właściciela. Nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu KC.

Jeśli znajdziesz te ofertę w niższej cenie , masz 100% gwarancji , że kupując przez naszą firmę
nie zapłacisz więcej . Różnice w cenie mogą wynikać z opóźnienia w aktualizacji danych .

 

 

Oglądalność:

agent-images

Iwona Łazarewicz

Makler
+ 48 501 090 928
ilazarewicz@nieruchomoscikarkonoskie.pl

Napisz do mnie

  • Szukaj

  • Kalkulator kredytowy