Wyniki wyszukiwania

Jelenia Góra, oferta nr 535833

w kategorii

565  

Cena: 199.000 PLN  

Ilość pokoi: 3
Pow.: 97.5 m2
Działka: m2
ID oferty: 535833
Miejscowość: 
Ilość pięter: 3

Piętro: parter

Własność: 
Miejsca parkingowe: 
Inne: 
Rok budowy: 1939
Pow. dodat.: 
Dojazd: 
Ochrona: 

Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie położone w centrum miasta . Parter w kamienicy wielorodzinnej – z osobnym wejściem i ogródkiem ( w udziałach procentowych) – użytkowanych wyłącznie przez właścicieli prezentowanego lokalu mieszkalnego .
Część mieszkalna ma powierzchnię ok. 91 m2 . Od strony ogrodu znajduje się weranda . Otwarta , przestronna kuchnia , trzy ustawne pokoje , łazienka oraz piwnica . Ogrzewanie etażowe centralne , w piwnicy znajduje się piec na paliwo stałe . Mieszkanie wymaga remontu . Częściowo zostały wymienione okna . Na podłogach wykładzina PCV . kamienica odnowiona częściowo , dach po remoncie . czynsz wraz z FR ok. 290 zł . W pobliżu przystanek MZK – dobra komunikacja w każdym kierunku . Zapraszam na prezentację !
Szersze informacje : I. Łazarewicz tel. 501-090-928 ilazarewicz.nk@gmail.com

Doradcy finansowi naszego Biura pomogą Państwu pozyskać kredyt na finansowanie nieruchomości, bez dodatkowej opłaty, uwzględniając indywidualne możliwości i preferencje klienta.

Informacje zamieszczone w ofercie są zgromadzone na podstawie oględzin nieruchomości , dokumentacji i oświadczeń przekazanych przez Właściciela. Nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu KC.

Jeśli znajdziesz te ofertę w niższej cenie , masz 100% gwarancji , że kupując przez naszą firmę
nie zapłacisz więcej . Różnice w cenie mogą wynikać z opóźnienia w aktualizacji danych .

 

 

Oglądalność:

agent-images

Iwona Łazarewicz

Makler
+ 48 501 090 928
ilazarewicz@nieruchomoscikarkonoskie.pl

Napisz do mnie

  • Szukaj

  • Kalkulator kredytowy