Wyniki wyszukiwania

Jelenia Góra, oferta nr 540025

411  

Cena:  

Ilość pokoi: 3
Pow.: 71.03 m2
Działka: m2
ID oferty: 540025
Miejscowość: 
Ilość pięter: 2

Piętro: parter

Własność: 
Miejsca parkingowe: 
Inne: 
Rok budowy: 2019
Pow. dodat.: 
Dojazd: 
Ochrona: 

Prezentujemy Państwu mieszkanie z tarasem .Nowa inwestycja, która realizowana jest w cichej i pełnej uroku części Cieplic Zdrój. Niskie, trzykondygnacyjne (partner, pierwsze piętro i poddasze) budynki wielorodzinne wykonane zostaną z materiałów najwyższej jakości.
Nowoczesne połączenie szkła, kamienia i drewna nada im elegancki wygląd i podkreślą wyjątkowość projektu.Wybrana przez inwestorów lokalizacja jest gwarancją idealnego połączenia możliwości mieszkania w cichym i spokojnym miejscu z komfortowym i szybkim dojazdem do centrum Cieplic czy Jeleniej Góry. Przyglądając się lokalizacji osiedla nie można nie wspomnieć o przepięknym widoku na panoramę Karkonoszy.
Dopełnieniem podstawowego standardu nowoczesnego osiedla będzie z pewnością zaprojektowana ze smakiem architektura ogrodowa, plac zabaw, winda, garaż podziemny oraz komórki. Wyjątkowość realizowanego przedsięwzięcia z pewnością podkreślą udogodnienia, które zdecydowanie wyróżnią inwestycję w regionie.  Mieszkańcy będą mieli do swojej dyspozycji m.in. basen zewnętrzny, saunę fińską, siłownię czy fitness.
Posiadający na swoim koncie zakończone sukcesami duże przedsięwzięcia deweloperskie oraz wieloletnie doświadczenie w branży, inwestorzy wysoko stawiają poprzeczkę, chcąc stworzyć miejsce wyjątkowe – dla osób, które marzą o ciszy, spokoju, komforcie codziennego życia we własnym mieszkaniu. Panorama Park to mieszkania dla wymagających.
Jeśli ważny jest dla Państwa standard wykończenia i lokalizacja własnego „M”, jeśli zaplanowane udogodnienia wydają się Państwu atrakcyjne i ułatwiające życie – zapraszamy do kontaktu i spełniania jednego z marzeń.
Z uwagi na ilość dostępnych apartamentów (w ofercie były tylko 53 mieszkania) oraz ich atrakcyjność, z każdym dniem maleje szansa zakup tego, które dla Państwa byłoby „NAJ…”. W najlepszym dla Państwa usytuowaniu na działce, na najwygodniejszej kondygnacji, z najlepszym widokiem z ogrodu, balkonu lub tarasu, z optymalną powierzchnią lokalu (w ofercie dostępne są mieszkania o pow. od 29 do 70 m²), idealną odległością od siłowni, placu zabaw, czy basenu.
Z uwagi na komfort mieszkańców , proponujemy Państwu wyłącznie mieszkania wykończone, a uwzględnione w projekcie marki (Barlinek, Imola, Villeroy&Boch, Porta, Grande, Zehnder, Grohe lub inne równoważne) mogą być dla Państwa wyznacznikiem wysokiego standardu i jakości.

szersze informacje ; I.Łazarewicz tel. 501-090-928
e-mail . I.lazarewicz.nk@gmail.com

 

 

Oglądalność:

agent-images

Iwona Łazarewicz

Makler
+ 48 501 090 928
ilazarewicz@nieruchomoscikarkonoskie.pl

Napisz do mnie

  • Szukaj

  • Kalkulator kredytowy