Wyniki wyszukiwania

Jelenia Góra, oferta nr 542006

w kategorii

325  

Cena: 250.000 PLN  

Ilość pokoi: 6
Pow.: 136 m2
Działka: m2
ID oferty: 542006
Miejscowość: 
Ilość pięter: 2

Piętro: parter

Własność: 
Miejsca parkingowe: 
Inne: 
Rok budowy: 1907
Pow. dodat.: 
Dojazd: 
Ochrona: 

Prezentujemy Państwu ofertę dużego mieszkania pełniącego obecnie funkcję lokalu użytkowego ( pomieszczeń biurowych ) . Lokal położony jest na parterze kamienicy wielorodzinnej . W poziomie parteru mamy do dyspozycji 116 m2 , natomiast dodatkowo w poziomie piwnicy ( z osobnym wejście bezpośrednio z ulicy ) znajduje się odrębny lokal użytkowy . Dawniej było to duże , stylowe mieszkanie i w razie potrzeb można przywrócić ten sposób użytkowania . Kamienica zadbana , lokalizacja korzystna zarówno dla mieszkania jak i dla prowadzenia działalności . Przy kamienicy możliwość parkowania samochodu , natomiast od strony podwórza jedno miejsce parkingowe przynależne do lokalu . Ogrzewanie piecem gazowym dwu-funkcyjnym. Okna wymienione , instalacja po remoncie . Dach po remoncie , klatka schodowa zadbana . Dobra lokalizacja i dobre sąsiedztwo – centrum miasta bez zgiełku ulicznego .Zapraszam na prezentację !
Szersze informacje : I. Łazarewicz tel. 501-090-928 e-mail : ilazarewicz.nk@gmail.com

Doradcy finansowi naszego Biura pomogą Państwu pozyskać kredyt na finansowanie nieruchomości, bez dodatkowej opłaty, uwzględniając indywidualne możliwości i preferencje klienta.

Informacje zamieszczone w ofercie są zgromadzone na podstawie oględzin nieruchomości , dokumentacji i oświadczeń przekazanych przez Właściciela. Nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu KC.

Jeśli znajdziesz te ofertę w niższej cenie , masz 100% gwarancji , że kupując przez naszą firmę
nie zapłacisz więcej . Różnice w cenie mogą wynikać z opóźnienia w aktualizacji danych .

 

 

Oglądalność:

agent-images

Iwona Łazarewicz

Makler
+ 48 501 090 928
ilazarewicz@nieruchomoscikarkonoskie.pl

Napisz do mnie

  • Szukaj

  • Kalkulator kredytowy