Wyniki wyszukiwania

Karpacz, oferta nr 533411

w kategorii

109  

Cena: 1.200.000 PLN  

Ilość pokoi: 9
Pow.: 235 m2
Działka: 663 m2
ID oferty: 533411
Miejscowość: 
Ilość pięter: 3

Piętro: 

Własność: 
Miejsca parkingowe: 
Inne: 
Rok budowy: 80
Pow. dodat.: 
Dojazd: asfalt
Ochrona: 

Prezentujemy Państwu klimatyczne miejsce w pobliżu szlaków turystycznych . Dawniej dom mieszkalny jednorodzinny – dziś przytulny pensjonat położony ok. 600 m n.p.m Piękna okolica, dobry dojazd – idealne miejsce do wypoczynku nie tylko zimą !
Dom budowany w latach 80-tych , później sukcesywnie modernizowany i rozbudowywany . Remont z częściową wymianą instalacji oraz remontem łazienek , dachu , częściowa wymiana okien z drewnianych na PCV – przeprowadzony w 2005 roku . Obecnie w obiekcie jest 10 pokoi z łazienkami i ( większość z balkonami ) Do dyspozycji turystów pokoje położone w przyziemiu , na parterze , piętrze oraz mieszkanie na poddaszu . Na parterze sala konsumpcyjna ( konferencyjna ) . W pokojach na podłogach parkiet . ogrzewanie gazowe – piec dwufunkcyjny , jako alternatywa pozostawiony piec na paliwo stałe . Spokojne miejsce a jednocześnie w pobliżu wiele atrakcji turystycznych na miejscu do dyspozycji turystów – sauna . Polecam ! Zapraszam na prezentację !
Szersze informacje : I. Łazarewicz tel. 501-090-928

e- mail : ilazarewicz.nk@gmail.com

Doradcy finansowi naszego Biura pomogą Państwu pozyskać kredyt na finansowanie nieruchomości, bez dodatkowej opłaty, uwzględniając indywidualne możliwości i preferencje klienta.
Informacje zamieszczone w ofercie są zgromadzone na podstawie dokumentacji i oświadczeń dostarczonych przez Właściciela. Nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu KC.

 

 

Oglądalność:

agent-images

Iwona Łazarewicz

Makler
+ 48 501 090 928
ilazarewicz@nieruchomoscikarkonoskie.pl

Napisz do mnie

  • Szukaj

  • Kalkulator kredytowy