Wyniki wyszukiwania

Piechowice, oferta nr 521016

w kategorii

994  

Cena: 120.000 PLN  

Ilość pokoi: 2
Pow.: 45.3 m2
Działka: m2
ID oferty: 521016
Miejscowość: 
Ilość pięter: 4

Piętro: 4

Własność: własność
Miejsca parkingowe: 
Inne: 
Rok budowy: 70
Pow. dodat.: 
Dojazd: 
Ochrona: 

Prezentujemy Państwu rozkładowe , atrakcyjne mieszkanie położone w bloku na IV piętrze . Kameralne osiedle w małej podgórskiej miejscowości – spokojne zielone miejsce . Mieszkanie słoneczne , ciepłe z pięknymi widokami na okolicę – a w nim mamy do dyspozycji dwa pokoje , osobną kuchnię , łazienkę oraz przedpokój . z większego pokoju wyjście na balkon . Wszystkie instalacje zostały wymienione , stolarka okienna również – pozostają jedynie do wymiany okna w większym pokoju . Na ścianach gładzie malowane , podłogi – parkiet i kafle .Stolarka drzwiowa nowa . Ogrzewanie c.o z własnej kotłowni ( na klika budynków ) natomiast ciepła woda użytkowa z piecyka gazowego . Budynkiem zarządza wspólnota mieszkaniowa – czynsz wraz z FR to 190 zł /m . Budynek ocieplony . Dobra lokalizacja – w pobliżu szkoła , apteka , sklepy oraz plac zabaw . Oferta obejmuje drewniane meble kuchenne oraz meble w pokojach . Oferta dla tych , którzy chcą tu zamieszkać , jak również tych , którzy w zimie potrzebują bazy noclegowej przyjeżdżając w te okolice na narty a lecie chcą korzystać z górskich wycieczek . Polecam ! Zapraszam na prezentację !

Szersze informacje : I.Łazarewicz tel. 501-090-928
e-mail: Ilazarewicz.nk@gmail.com

Doradcy finansowi naszego Biura pomogą Państwu pozyskać kredyt na finansowanie nieruchomości, bez dodatkowej opłaty, uwzględniając indywidualne możliwości i preferencje klienta.

Informacje zamieszczone w ofercie są zgromadzone na podstawie oględzin nieruchomości , dokumentacji i oświadczeń przekazanych przez Właściciela. Nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu KC.

Jeśli znajdziesz te ofertę w niższej cenie , masz 100% gwarancji , że kupując przez naszą firmę
nie zapłacisz więcej . Różnice w cenie mogą wynikać z opóźnienia w aktualizacji danych .

 

 

Oglądalność:

agent-images

Iwona Łazarewicz

Makler
+ 48 501 090 928
ilazarewicz@nieruchomoscikarkonoskie.pl

Napisz do mnie

  • Szukaj

  • Kalkulator kredytowy