Wyniki wyszukiwania

Przesieka, oferta nr 545610

w kategorii

79  

Cena: 1.200.000 PLN  

Ilość pokoi: 2
Pow.: 100 m2
Działka: 2800 m2
ID oferty: 545610
Miejscowość: 
Ilość pięter: 2

Piętro: 

Własność: 
Miejsca parkingowe: 
Inne: 
Rok budowy: 1930
Pow. dodat.: 
Dojazd: asfalt
Ochrona: 

Malownicza wieś wypoczynkowa a w niej dom. Piękne miejsce na wys. ok. 550 m n.p.m , wśród przyrody z widokiem na panoramę Kotliny Jeleniogórskiej . Miłośników turystyki górskiej przyciąga tu sąsiedztwo szlaków turystycznych a także spokój i dogodna komunikacja Jelenią Górą , Szklarską Porębą czy Karpaczem .
Prezentowana nieruchomość to całoroczny , wolno stojący poniemiecki dom – murowany z cegły . Obecni właściciele sukcesywnie go remontowali tworząc wyjątkowe miejsce do wypoczynku – obcowania z przyrodą .
Elewacja domu wykonana jest z modrzewia syberyjskiego , również modrzew znajdziemy na trasie . Wewnątrz wykończenie z płyt g-k . Dom położony jest na skarpie dzięki czemu możliwe jest korzystanie z dwóch niezależnych wejść. W domu znajdują się dwie sypialnie , dwie łazienki ( w każdej znajduje się elektryczny podgrzewacz wody) oraz salon z otwartą kuchnią ,Wyjątkowym miejscem jest również weranda. Na poddaszu jako dodatkowe miejsce dla gości – sypialnia . Dom wyposażony w trzy kominki , które zapewniają ciepło na każdej kondygnacji .oraz saunę infrared . Kuchnia wyposażona w kuchenkę z palnikami elektycznymi oraz dwoma palnikami na gaz z butli . Oferta obejmuje w pełni umeblowany i wyposażony dom . Na działce posadowiona jest również drewutnia .
Żaden opis ani zdjęcie nie odda w pełni klimatu prezentowanej nieruchomości , zapraszam więc wszystkich zainteresowanych na prezentację . Jeśli szukasz domu w górach – ta oferta jest dla ciebie .

szersze infromacje : Iwona Łazarewicz tel. 501-090-928
e-mail : ilazarewicz.nk@gmail.com


Doradcy finansowi naszego Biura pomogą Państwu pozyskać kredyt na finansowanie nieruchomości, bez dodatkowej opłaty, uwzględniając indywidualne możliwości i preferencje klienta.

Informacje zamieszczone w ofercie są zgromadzone na podstawie oględzin nieruchomości , dokumentacji i oświadczeń przekazanych przez Właściciela. Nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu KC.

 

 

Oglądalność:

agent-images

Iwona Łazarewicz

Makler
+ 48 501 090 928
ilazarewicz@nieruchomoscikarkonoskie.pl

Napisz do mnie

  • Szukaj

  • Kalkulator kredytowy