Wyniki wyszukiwania

Szklarska Poręba, oferta nr 489755

675  

Cena:  

Ilość pokoi: 2
Pow.: 47.54 m2
Działka: m2
ID oferty: 489755
Miejscowość: 
Ilość pięter: 2

Piętro: 1

Media:
Własność: własność
Miejsca parkingowe: 
Inne: 
Rok budowy: 2016
Pow. dodat.: 
Dojazd: 
Ochrona: 

Mieszkanie o pow. 47,54 m2 – I piętro


Szklarska Perła

Projekt “Szklarska Perła” zlokalizowany jest w Szklarskiej Porębie – jednym z bardziej znanych górskich kurortów ze słynnymi trasami zjazdowymi, biegowymi, wodospadami i licznymi atrakcjami turystycznymi przez cały rok. Lokalizacja inwestycji w Białej Dolinie z pięknym widokiem na Karkonosze, cisza i urok gór przy jednoczesnej bliskości centrum miasta i głównego dworca kolejowego są dodatkowymi atutami tego miejsca.

Przedmiotem oferty jest butikowy projekt 36 funkcjonalnych, wysokiej jakości lokali mieszkalnych w standardzie deweloperskim. Każdy z zapierającym dech w piersiach widokiem na Karkonosze i miejscem parkingowym w garażu podziemnym.

Podstawą kompozycji architektonicznej jest zespół 3 budynków mieszkalnych z których 2 osadzone są na wspólnej płycie garażowej. Dbając o komfort i bezpieczeństwo naszych mieszkańców ruch kołowy na osiedlu został całkowicie ograniczony. Między budynkami zaplanowano kameralne wnętrze ze strumykami, terenem urządzonej zieleni i rekreacji dla dzieci i dorosłych.

Wnętrza mieszkań rozplanowano tak, aby każdy lokal miał idealny widok na Karkonosze i doskonałe nasłonecznienie, osiągnięte między innymi dzięki orientacji na południe oraz zastosowaniu dużych okien, balkonów i tarasów.

“Szklarska Perła” to nowoczesny projekt oparty o solidne materiały i tradycyjne rozwiązania techniczne, który jest doskonałą ofertą dla osób ceniących styl i jakość. Gwarantem jakości projektu i utrzymania go w lokalnym, górskim klimacie jest współpraca doświadczonego, stabilnego dewelopera z najlepszym architektem w regionie oraz tutejszym generalnym wykonawcą.

Ofertę prowadzi
Jakub Mikita
t: 503 021 047
m: jmikita@o2.pl

 

 

Oglądalność:

agent-images

Jakub Mikita

Makler lic.15518
+48 503 021 047
jm@nieruchomoscikarkonoskie.pl

Napisz do mnie

  • Szukaj

  • Kalkulator kredytowy