Wyniki wyszukiwania

Wojcieszów, oferta nr 537383

w kategorii

138  

Cena: 210.000 PLN  

Ilość pokoi: 4
Pow.: 101 m2
Działka: m2
ID oferty: 537383
Miejscowość: 
Ilość pięter: 1

Piętro: parter

Własność: 
Miejsca parkingowe: 
Inne: 
Rok budowy:
Pow. dodat.: 
Dojazd: 
Ochrona: 

REZERWACJA !!! Prezentujemy Państwu mieszkanie położone w dwurodzinnej kamienicy . Parter domu z ogródkiem i dwoma garażami . Składa się z czterech pokoi . oddzielnej kuchni , przedpokoju , łazienki . Ogrzewanie centralne etażowe na eko-groszek – piec z podajnikiem umieszczony w piwnicy . W salonie kominek . Budynek w całości podpiwniczony . W piwnicy znajduje się studnia jako alternatywne źródło wody pitnej . Z mieszkania bezpośrednie wyjście na ogród ( z oczkiem wodnym ) . Dodatkowo do mieszkania przynależą również pom. na strychu . Okna nowe pcv, natomiast stolarka drzwiowa wewnętrzna zachowana oryginalna , instalacje wymienione . Podłogi drewniane , w części pomieszczeń panele i kafle . Oferta obejmuje również garaże oraz wyposażenie kuchni .
Spokojne miejsce . dom przedwojenny budowany z cegły . Polecam ! Zapraszam na prezentację .

Szersze informacje : I. Łazarewicz tel. 501-090-928
e-mail : Ilazarewicz.nk@gmail.com

Doradcy finansowi naszego Biura pomogą Państwu pozyskać kredyt na finansowanie nieruchomości, bez dodatkowej opłaty, uwzględniając indywidualne możliwości i preferencje klienta.

Informacje zamieszczone w ofercie są zgromadzone na podstawie dokumentacji i oświadczeń dostarczonych przez Właściciela. Nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu KC.
 

 

Oglądalność:

agent-images

Iwona Łazarewicz

Makler
+ 48 501 090 928
ilazarewicz@nieruchomoscikarkonoskie.pl

Napisz do mnie

  • Szukaj

  • Kalkulator kredytowy