Twoje wyniki wyszukiwania

Jelenia Góra, oferta nr 536723

w kategorii

2097  

Cena: 550.000 PLN
Ilość pokoi: 5
Pow.: 260 m2
Działka: 406 m2
ID oferty: 536723
Miejscowość: 
Ilość pięter: 2
Rok budowy: 2018
Dojazd: asfalt

Prezentujemy Państwu ofertę zakupu domu położonego na Osiedlu domków jednorodzinnych , Dom otoczony zielenią z widokiem na góry. Budowany z POROTHERMU , stropy TERIVA , schody wewnętrzne wylewane . Jest to oferta domu w stanie deweloperskim . W przyziemiu garaż na dwa samochody . Wg projektu powierzchnia całkowita to ok. 260 m2 , natomiast do wykorzystania opcjonalnie powierzchnia na poddaszu daje łacznie ok. 340 m2 . Na parterze znajdują się trzy pokoje , kuchnia , łazienka , wc , przedpokój , z salonu wyjście na taras . Na piętrze : trzy pokoje , kuchnia , łazienka , przedpokój . Na poddaszu do wydzielenia pokoje . Przewidziane ogrzewanie gazowe oraz jako dodatkowe źródło – kominek . Potencjał nieruchomości daje możliwość zaaranżowania dwóch niezależnych mieszkań . Interesująca oferta również dla tych , którzy potrzebują dodatkowych pomieszczeń na działalność gospodarczą . Polecam również jako dom dla dwóch rodzin . Zapraszam na prezentację ! Szersze informacje : I. Łazarewicz tel. 501-090-928
e-mail : ilazarewicz.nk@gmail.com

Doradcy finansowi naszego Biura pomogą Państwu pozyskać kredyt na finansowanie nieruchomości, bez dodatkowej opłaty, uwzględniając indywidualne możliwości i preferencje klienta.

Informacje zamieszczone w ofercie są zgromadzone na podstawie oględzin nieruchomości , dokumentacji i oświadczeń przekazanych przez Właściciela. Nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu KC.

Jeśli znajdziesz te ofertę w niższej cenie , masz 100% gwarancji , że kupując przez naszą firmę
nie zapłacisz więcej . Różnice w cenie mogą wynikać z opóźnienia w aktualizacji danych .

 

 

Oglądalność:

Iwona Łazarewicz

Makler

Skontaktuj się ze mną

Zaproponuj spotkanie
Zadzwoń + 48 501 090 928 WhatsApp

Lista porównań

Iwona Łazarewicz