Twoje wyniki wyszukiwania

Karpacz, oferta nr 502326

w kategorii

687  

Cena: 1.280.000 PLN
Pow.: 600 m2
Działka: 910 m2
ID oferty: 502326
Miejscowość: 
Ilość pięter: 3
Rok budowy: 1980
Dojazd: asfalt

Nieruchomość mieszkalno-pensjonatowa położona w cichym miejscu w rejonie Osiedla Skalne . Okolica spokojna – w pobliżu obiekty o podobnej funkcji oraz szlaki turystyczne zachęcające do pieszych wycieczek . W pobliżu wyciąg narciarski Krucze Skały .Część mieszkalna( pow.200 m2 ) z osobnym wejściem . Część pensjonatowa ( pow. 400m2 ) – łącznie 10 pokoi gościnnych
( część z balkonami ) z własnym węzłem sanitarnym . Posesja ogrodzona – do dyspozycji gości 10 miejsc parkingowych . W części mieszkalnej garaż z warsztatem , kotłownia , pomieszczenie na opał oraz dwa pomieszczenia z możliwością adaptacji na saunę i salę ćwiczeń , Duży salon z aneksem jadalnym , 4 pokoje , garderoba , na piętrze 2 pokoje i dodatkowo do adaptacji 2 strychy .Część mieszkalna połączona z częścią pensjonatową przejściem wewnętrznym ( w przyziemiu ) , tam też znajduje się barek , kawiarenka , jadalnia z kominkiem i kuchnia ( z pełnym ciągiem technologicznym umożliwiającym serwowanie wyżywienia). Część pensjonatowa po kapitalnym remoncie , wymienione instalacje , okna , nowe podłogi , ogrzewanie ( nowy piec na eko -groszek ) oraz węzły sanitarne . Pensjonat do sprzedaży z pełnym wyposażeniem . Jeżeli marzycie Państwo o prowadzeniu małego pensjonatu – ta oferta powinna Państwa zainteresować . Zapraszamy na prezentację .

SZERSZYCH INFORMACJI UDZIELA :

Iwona łazarewicz tel. 501-090-928

e-mail : ilazarewicz@nieruchomoscikarkonoskie.pl

tel.biurowy 75-64-36-052

Doradcy finansowi naszego Biura pomogą Państwu pozyskać kredyt na finansowanie nieruchomości, bez dodatkowej opłaty, uwzględniając indywidualne możliwości i preferencje klienta.
Informacje zamieszczone w ofercie są zgromadzone na podstawie dokumentacji i oświadczeń dostarczonych przez Właściciela. Nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu KC.


 

 

Oglądalność:

Skontaktuj się ze mną

Zaproponuj spotkanie
Zadzwoń WhatsApp

Lista porównań