Wyniki wyszukiwania

Karpacz, oferta nr 538044

w kategorii

250  

Cena: 3.600.000 PLN  

Ilość pokoi: 13
Pow.: 1949 m2
Działka: 3178 m2
ID oferty: 538044
Miejscowość: 
Ilość pięter: 3

Piętro: 

Własność: 
Miejsca parkingowe: 
Inne: 
Rok budowy: 2007
Pow. dodat.: 
Dojazd: asfalt
Ochrona: 

Prezentujemy Państwu pensjonat położony w malowniczym miejscu na wys. ok. 800 m n.p.m, blisko lasu i szlaków turystycznych . Urokliwe miejsce daleko od wielkomiejskiego zgiełku , umożliwia wypoczynek turystom kochającym górskie klimaty .Położenie obiektu zachęca do pieszych wędrówek zimą i latem . Prezentowany obiekt budowany był w latach 70 -tych , natomiast gruntowny remont wraz z rozbudową przeszedł w 2007 roku . Obecnie nowocześnie wyposażony pensjonat przygotowany jest na 36 miejsc noclegowych oraz 60 miejsc w sali konsumpcyjnej . W pełni wyposażone zaplecze kuchenne daje możliwość przyjmowania gości z pełnym wyżywieniem . Działka ogrodzona , pięknie zagospodarowana z placem zabaw da dzieci oraz murowanym grillem . W części północnej nieruchomości zlokalizowany jest parking dla samochodów . Część przyziemia dostępna jest również dla osób niepełnosprawnych . W przyziemiu , od strony północnej i zachodniej budynku , zlokalizowana jest część wejściowa oraz gastronomiczna z zapleczem kuchennym oraz część techniczna . Na wyższych kondygnacjach znajdują się nowocześnie urządzone pokoje z pięknymi widokami na góry , każdy pokój ma własny węzeł sanitarny . Część pokoi posiada balkony . Na ostatnim piętrze zaaranżowana jest część mieszkalna dla właścicieli obiektu – piękny 4 – pokojowy apartament . Obiekt ogrzewany jest piecami gazowymi dwufunkcyjnymi z możliwością koordynacji ogrzewania w zależności od potrzeb . Oferta obejmuje również wyposażenie obiektu . Zapraszam na prezentację !
szersze informacje : I. Łazarewicz tel. 501-090-928
e-mail: ilazarewicz.nk@gmail.com

Doradcy finansowi naszego Biura pomogą Państwu pozyskać kredyt na finansowanie nieruchomości, bez dodatkowej opłaty, uwzględniając indywidualne możliwości i preferencje klienta.

Informacje zamieszczone w ofercie są zgromadzone na podstawie oględzin nieruchomości , dokumentacji i oświadczeń przekazanych przez Właściciela. Nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu KC.

Jeśli znajdziesz te ofertę w niższej cenie , masz 100% gwarancji , że kupując przez naszą firmę
nie zapłacisz więcej . Różnice w cenie mogą wynikać z opóźnienia w aktualizacji danych .

 

 

Oglądalność:

agent-images

Iwona Łazarewicz

Makler
+ 48 501 090 928
ilazarewicz@nieruchomoscikarkonoskie.pl

Napisz do mnie

  • Szukaj

  • Kalkulator kredytowy