Wyniki wyszukiwania

Kowary, oferta nr 541791

w kategorii

297  

Cena: 540.000 PLN  

Ilość pokoi: 7
Pow.: 410 m2
Działka: 2048 m2
ID oferty: 541791
Miejscowość: 
Ilość pięter: 2

Piętro: 

Własność: 
Miejsca parkingowe: 
Inne: 
Rok budowy: 1910
Pow. dodat.: 
Dojazd: asfalt
Ochrona: 

Do sprzedania nieruchomość z dużym potencjałem położona w południowo – zachodniej części województwa dolnośląskiego w powiecie jeleniogórskim ok. 20 km od Jeleniej Góry . Oferta obejmuje nieruchomość gruntową , zabudowaną budynkiem mieszkalno – usługowo-gospodarczym w zabudowie wolnostojącej . Powierzchnia użytkowa części usługowej to ok. 113 m2 , natomiast powierzchnia użytkowa części mieszkalnej to ok. 299 m2 . Działka ma kształt regularny zbliżony do prostokąta , teren płaski. Działka uzbrojona w energię elektryczną , wodę , kanalizację sanitarną oraz gazową . Dobry dojazd . w sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna . Budynek mieszkalno – usługowy , piętrowy z częściowo użytkowym poddaszem , częściowo podpiwniczony – budowany w technologii tradycyjnej .
W poziomie parteru znajdują się funkcjonujące dwa lokale użytkowe . Na piętrze zlokalizowane są dwa lokale mieszkalne . Część mieszkalna w znacznym stopniu po remoncie kapitalnym . Jedno z mieszkań wymaga jedynie odświeżenia , natomiast drugi lokal mieszkalny wymaga większych prac remontowych . W części poddasza do wykorzystania powierzchnia , na której znajdowały się dawniej dwa małe mieszkania . Ogrzewanie budynku – piec na paliwo stałe . Istnieje możliwość przerobienia ogrzewania z wykorzystaniem doþłat proponowanych przez gminę . Dach kryty dachówką , stolarka okienna i drzwiowa – nowa w części wyremontowanej . Duży potencjał do wykorzystania , niewielka odległość od centrum miasta , dobra komunikacja miejska oraz walory turystyczne regionu – to atuty tej oferty ! Zapraszam inwestorów !

szersze informacje : Iwona Łazarewicz tel. 501-090-928
e-mail . Ilazarewicz.nk@gmail.com

tel biurowy 75-643-60-52

Doradcy finansowi naszego Biura pomogą Państwu pozyskać kredyt na finansowanie nieruchomości, bez dodatkowej opłaty, uwzględniając indywidualne możliwości i preferencje klienta.

Informacje zamieszczone w ofercie są zgromadzone na podstawie oględzin nieruchomości , dokumentacji i oświadczeń przekazanych przez Właściciela. Nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu KC.

 

 

Oglądalność:

agent-images

Iwona Łazarewicz

Makler
+ 48 501 090 928
ilazarewicz@nieruchomoscikarkonoskie.pl

Napisz do mnie

  • Szukaj

  • Kalkulator kredytowy