Twoje wyniki wyszukiwania

Kowary, oferta nr 545981

w kategorii

815  

Cena: 880.000 PLN
Pow.: 573 m2
Działka: 206 m2
ID oferty: 545981
Miejscowość: 
Ilość pięter: 5
Rok budowy: 1900
Dojazd: utwardzony

NIERUCHOMOŚĆ SPRZEDANA ! .Prezentujemy ofertę kamienicy położonej w samym centrum Kowar – pięknie położonym zakątku Polski , ukrytym między Karkonoszami i Rudawami Janowickimi . Prezentowana kamienica znajduje się w najstarszej części miasta w sąsiedztwie placówek handlowych , usługowych , urzędu miasta czy zabytkowego Kościoła . Wyjątkowe położenie czyni ofertę bardzo interesująca również dla inwestorów , którzy chcieliby wykorzystać potencjał lokalizacji oraz samej nieruchomości . Obecnie miasto pełni funkcję ośrodka specjalistycznego lecznictwa uzdrowiskowego a starania włodarzy dążą do rozwoju regionu w kierunku turystyki . W pobliżu znajdują się szlaki turystyczne w Karkonosze i Rudawy Janowickie . Kowary staja się noclegownią  Karpacza .
Kamienica zadbana , w całości podpiwniczona z dużym potencjałem .
W poziomie parteru znajduje się część usługowa z oddzielnym wejściem z dwóch stron budynku . Piękne sklepienia nadają tej części budynku dodatkowego uroku . Obecnie na tym poziomie znajduje się sklep .
Na piętrze znajdują się 4 pokoje ( gabinety ) , hall oraz sanitariaty.
Na drugim piętrze oraz I poziomie poddasza zostały zaprojektowane dwa przestronne mieszkania z kuchniami i łazienkami
( 7 pokoi ) , Mieszkanie na poddaszu z pięknym tarasem – a z niego przepiękny widok na panoramę Karkonoszy .
II poziom poddasza czeka na zagospodarowanie .
Gruntowny remont przeprowadzony przez obecnych właścicieli sprawił , że nieruchomość jest w dobrym stanie .
Instalacje wymienione , ogrzewanie gazowe .

Sąsiedztwo gmin Karpacz , Mysłakowice , Kamienna Góra czy Podgórzyn , dobra komunikacja – to dodatkowe atuty tej oferty. polecam i zapraszam na prezentację .

Ofertę prowadzi : Iwona Łazarewicz tel. 501-090-928
e-mail : ilazarewicz.nk@gmail.com

Doradcy finansowi naszego Biura pomogą Państwu pozyskać kredyt na finansowanie nieruchomości, bez dodatkowej opłaty, uwzględniając indywidualne możliwości i preferencje klienta.

Informacje zamieszczone w ofercie są zgromadzone na podstawie oględzin nieruchomości , dokumentacji i oświadczeń przekazanych przez Właściciela. Nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu KC.


 

 

Oglądalność:

Skontaktuj się ze mną

Zaproponuj spotkanie
Zadzwoń WhatsApp

Lista porównań