Wyniki wyszukiwania

Wleń, oferta nr 534905

w kategorii

671  

Cena: 235.000 PLN  

Ilość pokoi: 3
Pow.: 140 m2
Działka: 798 m2
ID oferty: 534905
Miejscowość: 
Ilość pięter: 2

Piętro: 

Własność: 
Miejsca parkingowe: 
Inne: 
Rok budowy: 1930
Pow. dodat.: 
Dojazd: asfalt
Ochrona: 

SPRZEDANA !!! Prezentujemy Państwu przedwojenny , urokliwy dom położony w okolicach Jeleniej Góry . Częściowo wyremontowany . Na parterze do dyspozycji trzy pomieszczenia , kotłownia z korytarza wyjście na ogród . Część parteru wymaga remontu . Natomiast na piętrze znajduje się ładne , wyremontowane mieszkanie składające się z się salonu , trzech pokoi oraz łazienki razem z wc . Dodatkowo możliwość zaadoptowania strychu . Dom częściowo podpiwniczony . Wymieniona instalacja elektryczna , wodna i grzewcza . Obecnie w kotłowni zainstalowany piec na paliwo stałe . Ciepła woda użytkowa z przepływowego podgrzewacza wody lub zamiennie z pieca centralnego ogrzewania . Okna na parterze pozostawione stare , natomiast na piętrze we wszystkich pomieszczeniach nowe PCV. Nieruchomość w dobrym stanie technicznym , wokół zadbana działka . Dodatkowo na posesji znajduje się budynek gospodarczy . Oferta może zainteresować również osoby szukające domu z dodatkową powierzchnią na działalność . Dobry dojazd . Spokojne sąsiedztwo . Zapraszam na Prezentację !
Szersze informacje : I. Łazarewicz tel. 501-090-928
e-mail : ilazarewicz.nk@gmail.com

Doradcy finansowi naszego Biura pomogą Państwu pozyskać kredyt na finansowanie nieruchomości, bez dodatkowej opłaty, uwzględniając indywidualne możliwości i preferencje klienta.

Informacje zamieszczone w ofercie są zgromadzone na podstawie oględzin nieruchomości , dokumentacji i oświadczeń przekazanych przez Właściciela. Nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu KC.

Jeśli znajdziesz te ofertę w niższej cenie , masz 100% gwarancji , że kupując przez naszą firmę
nie zapłacisz więcej . Różnice w cenie mogą wynikać z opóźnienia w aktualizacji danych .

 

 

Oglądalność:

agent-images

Iwona Łazarewicz

Makler
+ 48 501 090 928
ilazarewicz@nieruchomoscikarkonoskie.pl

Napisz do mnie

  • Szukaj

  • Kalkulator kredytowy