Wyniki wyszukiwania

O firmie

Firma „Nieruchomości Karkonoskie” Alicja i Jan Mikita od 1990 roku zajmuje się obrotem nieruchomościami. Posiadamy licencje Pośrednika wystawioną przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast: nr 1740 i 6327. Przedmiotem działalności jest pośrednictwo w kupnie, sprzedaży, najmie i wynajmie, wycena i finansowanie  nieruchomości.

Nasze biuro znajduje się w ścisłym centrum Jeleniej Góry przy centralnym pasażu spacerowym miasta. W dobrze zgranym od lat zespole pracuje 6 Maklerów w przeważającej części z wykształceniem wyższym. Nasi maklerzy pozyskują dla Państwa oferty głównie na terenie byłego woj. jeleniogórskiego (w Jeleniej Górze,Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Lubaniu, Świeradowie Zdrój) ale również na terenie całej Polski. Szczególnie atrakcyjny region turystyczny pozwala nam gromadzić oferty mieszkań, pensjonatów, hoteli, domów wypoczynkowych, działek rekreacyjnych i budowlanych, położonych u podnóża Karkonoszy.

Ofertami najmu i dzierżawy zajmuje się komórka – Centrum Najmu. Poza tradycyjnymi mieszkaniami, zajmujemy się lokalami użytkowymi, budynkami biurowymi i przemysłowymi oraz halami i magazynami. Nasza usługa kierowana jest do osób wymagających zarówno pod względem unikalności oferty jak i kompleksowej obsługi.

Zapewniamy naszym Klientom obsługę na najwyższym poziomie, oferujemy pomoc przy podejmowaniu decyzji, doradztwo, kompleksową obsługę w przygotowaniu dokumentów na każdym etapie usługi – gwarantująć Państwu bezpieczeństwo transakcji.

Naszą dewizą jest zadowolony Klient ! ZAPRASZAMY