Twoje wyniki wyszukiwania

O firmie

Firma „Nieruchomości Karkonoskie” Alicja i Jan Mikita od 1990 roku zajmuje się profesjonalnym obrotem nieruchomościami. Posiadamy licencje Pośrednika wystawioną przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast: nr 1740, 6327 oraz 15518.

Kupno, sprzedaż oraz najem i wynajem wszelkich typów nieruchomości, w tym komercyjnych, jest naszą codziennością. Zajmujemy się również ich wyceną i finansowaniem.

W naszym biurze, w ścisłym centrum Jeleniej Góry, do Państwa dyspozycji jest zgrany zespół 6 Maklerów. Nasi maklerzy działają na terenie byłego woj. jeleniogórskiego (w Jeleniej Górze, Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Lubaniu, Świeradowie Zdrój) ale zadania specjalne na terenie całej Polski nie są nam obce.

Kotlina Jeleniogórska to jeden z najatrakcyjniejszych regionów turystycznych Polski. Nasza lokalizacja pozwala nam gromadzić oferty mieszkań, pensjonatów, hoteli, domów wypoczynkowych, działek rekreacyjnych i budowlanych, położonych u podnóża Karkonoszy oraz całej Kotliny Jeleniogórskiej wraz z otaczającymi ją Górami Kaczawskimi i Rudawami Janowickimi i Izerskimi,

Ofertami najmu i dzierżawy zajmuje się nasz wewnętrzny dział – Centrum Najmu. W ofercie znajdziecie Państwo tradycyjne mieszkania i apartamenty, lokale użytkowe, budynki biurowe i przemysłowymi oraz hale i magazyny.

Nasze usługi kierowane są do osób oczekujących profesjonalnego wsparcia i doradztwa w obrocie nieruchomościami. Zespół licencjonowanych pośredników zapewnia Klientom obsługę na najwyższym poziomie.

Oferujemy pomoc przy podejmowaniu decyzji, doradztwo, kompleksową obsługę w przygotowaniu dokumentów na każdym etapie usługi – gwarantując Państwu bezpieczeństwo transakcji.

Naszą dewizą jest zadowolony Klient ! ZAPRASZAMY

Lista porównań