Twoje wyniki wyszukiwania

Szklarska Poręba, oferta nr 566346

w kategorii

382  

Cena: 2.100.000 PLN
Ilość pokoi: 11
Pow.: 277 m2
Działka: 836 m2
ID oferty: 566346
Miejscowość: 
Ilość pięter: 3
Rok budowy: 1980
Dojazd: asfalt

Wyjątkowy pensjonat w Szklarskiej Porębie z doskonałą, wyjątkową, lokalizacją w „Dolinie Szczęścia”, która dysponuje trzema wyciągami narciarskimi idealnymi dla dzieci , początkujących i średnio zaawansowanych narciarzy ( najbezpieczniejszy stok dla dzieci i początkujących) . Letnia propozycja to najlepsze górskie trasy turystyki pieszej i rowerowej. Widoki na Góry Izerskie i Karkonosze. Do centrum Szklarskiej tylko 10 min. pieszo.
Pensjonat posiada powierzchnie całkowitą 277m2, w tym: trzy apartamenty dwupokojowe z balkonami (tarasami) i 6 -pokoi z łazienkami i dużymi balkonami, lokal stołówki (możliwość korzystania ze śniadania). Dla właścicieli , nowy komfortowy, luksusowy apartament o powierzchni 65m2. Ogrzewanie gazowe, własna fotowoltaika -zasilanie własnym prądem + pompa ciepła ( z możliwością dalszego podłączenia do nowej pompy ciepła), częściowo ogrzewanie podłogowe, kominek z płaszczem wodnym. Ponadto garaż, wiata, podjazd wybrukowany kostką. Na działce urządzenia rekreacyjne , altana z grillem. Parking własny i dodatkowo dzierżawiony na większą ilość samochodów. Dojazd drogą asfaltową 2 min samochodem do centrum.
Jedna z najlepszych lokalizacji powoduje dużą rentowność obiektu. Położenie w Karkonoszach , na styku z Czechami i ich bliską ofertą znakomitych terenów narciarsko turystycznych. Do najlepszej polskiej stacji zimowych biegów narciarskich w Jakuszycach, tylko 7 kilometrów. Możliwość dojechania pociągiem PKP.
Sprzedaż z wyposażeniem i umeblowaniem. Zapraszamy do rozmów o cenie!!!
Tel. 601-55-64-94
e-mail: jmikita@nieruchomoscikarkonoskie.pl

 

 

Oglądalność:

Jan Mikita

Właściciel; lic. 1740

Skontaktuj się ze mną

Zaproponuj spotkanie
Zadzwoń WhatsApp

Lista porównań

Jan Mikita